Sprzęt i jego możliwości

SAMOLOT FLYMAP PRO ONE / GNSS PPKKAMERA: 42,3 mpix / 300dpi, matryca pełna klatka 35mm :: OBIEKTYW: VOIGTLANDER Nokton 40 1.4

Najnowszy płatowiec w naszej flocie. Samolot wyposażony jest w system pozycjonowania GNSS/PPK. Charakteryzuje się długim czasem lotu (do 120 min) na jednym akumulatorze. Daje nam to możliwość nalotu powierzchni do 150ha z wysokości 120m. Może jednocześnie przenosić do 3 aparatów cyfrowych lub konfigurację aparatu cyfrowego wraz z kamerą termowizyjną. Wysoka rozdzielczość pełnoklatkowych zdjęć 42,3 mpix / 300dpi w efekcie daje nam mniejszą ilość wykonanych zdjęć, co znacznie skraca czas postprodukcji produktów fotogrametrycznych.
czas lotu: 120 min zasięg: 30 km waga: 5 kg transmisja live: 30 km

Dji Matrice 600 PROKAMERA: 42,3 mpix / 300dpi, matryca pełna klatka 35mm :: OBIEKTYW: VOIGTLANDER Nokton 40 1.4

Jest to nasz największy wielowirnikowiec o dużym udźwigu, który jest w stanie przenosić pełnoklatkowy aparat cyfrowy SONY A7R II. Sprzęt fotograficzny jest umieszczony na precyzyjnym gimbalu. Matryca pełnoklatkowa rejestruje ponad 42 miliony pikseli w rozdzielczości 300dpi, co w efekcie daje bardzo dużą jakość i szczegółowość zdjęć. Dron umożliwia naloty fotogrametryczne z wyższej wysokości. Dla wysokości 130m, otrzymujemy rozdzielczość 1,5cm/px GSD. W ciągu jednego nalotu oblatuje powierzchnie ok 40 ha lub odcinek liniowy do 4 km.
czas lotu: 30 min zasięg: 5 km waga: 11 kg transmisja live: 3,5 km

Dji Phantom 4 RTKKamera: 20 mpix / 72 dpi, matryca 1"

Dron jest wyposażony w moduł RTK dzięki czemu posiada precyzyjne centymetrowe pozycjonowanie, wykorzystywany jest do precyzyjnych nalotów fotogrametrycznych na małych obszarach. Jedno calowa matryca o rozdzielczości 20 Mpix daje świetną jakość zdjęć, co umożliwia uzyskanie małego piksela terenowego GSD. W trakcie jednego lotu (ok 30 min, wys. 70m) jesteśmy w stanie wykonać nalot nad powierzchnią do 30 ha lub nalot liniowy do 3 km.

czas lotu: 30 min zasięg: 7 km waga: 1 kg transmisja live: 7 km

Dji Phantom 4 PRO v2Kamera: 20 mpix / 72 dpi, matryca 1"

Dron jest wykorzystywany do podstawowych nalotów fotogrametrycznych na małymobszarze z niskiego pułapu, zazwyczaj do 150m nad terenem. Jedno calowa matryca o rozdzielczości 20 Mpix daje świetną jakość zdjęć, co umożliwia uzyskanie małego piksela terenowego. które nie wymagają dużej dokładności i bardzo małego piksela terenowego GSD. W trakcie jednego lotu (ok 30 min, wys. 70m) jesteśmy w stanie wykonać nalot nad powierzchnią do 30 ha lub nalot liniowy do 3 km.

czas lotu: 30 min zasięg: 7 km waga: 1 kg transmisja live: 7 km

Dji Mavic PRO PLATINIUMKamera: 12 mpix / 72 dpi, matryca micro 3/4

Dron jest wykorzystywany do podstawowych krótkich nalotów fotogrametrycznych z niskiego pułapu, zazwyczaj do 70m nad terenem, które nie wymagają dużej dokładności i bardzo małego piksela terenowego GSD. W trakcie jednego lotu (ok 22 min, wys. 70m) jesteśmy w stanie wykonać nalot nad powierzchnią do 20 ha lub nalot liniowy do 2 km.

czas lotu: 22 min zasięg: 7 km waga: 1 kg transmisja live: 7 km

Dji Mavic PROKamera: 12 mpix / 72 dpi, matryca micro 3/4

Dron jest wykorzystywany do podstawowych krótkich nalotów fotogrametrycznych z niskiego pułapu, zazwyczaj do 70m nad terenem, które nie wymagają dużej dokładności i bardzo małego piksela terenowego GSD. W trakcie jednego lotu (ok 22 min, wys. 70m) jesteśmy w stanie wykonać nalot nad powierzchnią do 20 ha lub nalot liniowy do 2 km.

czas lotu: 22 min zasięg: 7 km waga: 1 kg transmisja live: 7 km

Odbiorniki geodezyjne GNSS RTK / Autorskie plansze fotopunktyProfesjonalne zakładanie osnowy geodezyjnej...

Posiadamy profesjonalny sprzęt geodezyjny. Odbiorniki GNSS RTK, umożliwiają nam bardzo dokładny pomiar punktu z dokładnością do kilku milimetrów. Plansze fotopunktów naszej produkcji świetnie zdają egzamin podczas nalotu UAV. Oba elementy tworzą profesjonalnie przygotowaną i wykonaną osnowę geodezyjną.
czas przygotowania: 10-180 minmin. ilość fotopunktów: 10 waga: 1 kg

Zasilania / ładowaniePraca w terenie? żaden problem...

Sprzęt jaki posiadamy to nie tylko drony, kamery, stabilizatory. Dysponujemy kilkoma urządzeniami, które umożliwiają nam ładowanie akumulatorów tam gdzie nie mamy dostępu do tradycyjnego gniazdka. Posiadamy agregat prądotwórczy o wydajności 3000W, przetwornice samochodowe o mocy 500W, jak również różnego rodzaju stacje ładujące i ładowarki. Daje nam to ogromne możliwości mobilne i realizację każdego zlecenia w terenie.
czas ładowania: 10-120 minczas pracy: do 16h w terenie waga: 50 kg

Monitory / obraz / komunikacja / filtry / nadajnikiJakość obrazu i jego przekaz jest kluczowy...

Posiadamy cały zestaw dodatkowych urządzeń, osprzętu, akcesorii, które zdecydowanie podnoszą jakość naszej pracy, jej efektywność oraz sprawiają że jest ona przyjemna ;) Tablety, monitory, krótkofalówki, skanery radiowe, lasery, latarki, mierniki prędkości wiatru i wilgotności, różnego rodzaju filtry, nadajniki, odbiorniki i wiele więcej...
To wszystko po to aby komfort naszej pracy jak i osoby nadzorującej był jak najlepszy...
organizacja czasu jest kluczowakomunikacja podnosi bezpieczeństwo pracy